SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye olmak ücretli midir?

Online Shop üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayın...

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Online Shop’tan yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

Alışveriş Sepeti nedir?
Online Shop’a giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?
Online Shop’umuzdan banka havalesi yada kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.
Havale/EFT ile ödeme seçeneği için, sipariş tamamlandıktan sonra, ödeme aşamasında verilen hesap numarasına ödeme yapılmalıdır. 


Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler 3 iş günü kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur. Anlaşmalı kargo firmamız Sürat Kargo' dur. Teslimat süresi bulunduğunuz ile bağlı olarak 1-3 iş günüdür. Önemli Not: Pandemi sebebi ile kargo teslimatlarında gecikmeler yaşanabilmektedir.


Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?

Kargo ücreti 89 TL' dir. Online alışveriş adımlarında kargo ücreti toplam alışveriş tutarına eklenecektir.  1499 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.

Gönderim alanlarınız nereleridir?
Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.


Online shop'tan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Online Shop’tan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren beş (5) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün bedelinin bankanız tarafından iadesi uzun sürebilmektedir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Online Shop'tan aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?
Online Shop’tan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, değişimini talep edebilirsiniz. info@pijamare.com mail adresi yada 532-6578979 nolu telefon ile iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?
Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

*Hatalı kullanım ve yıkama talimatlarına aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

*Değişim ve iadelerde ürünün anlaşmalı kargo firmamız olan Sürat kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. İade ve değişimlerde kargo ücreti firmamız tarafından ödenmektedir. Anlaşmalı kargo firması haricinde başka firmalar ile gönderilen ürünlerin kargo ücretleri ödenmez. Kargo gönderim esnasında Pijamare müşteri kodunu kargo yetkilisine belirtmenizi rica ederiz. 

Pijamare Müşteri kodu: 1361855976

Pijamare Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Merkez mah. Sağdıç sokak 22/3 Şişli / İstanbul

Tel: 532-6578979